دوشنبه 10 مهر 1402 , Monday 2 October 2023 , مصادف با 17 ربیع‌الاول 1445

برند های اعلام حریق

اعلام حریق برند آپولو (Apollo)

اعلام حریق برند آپولو (Apollo)

سیستم اعلام حریق آپولو (Apollo) ساخت انگلستان با توجه به قیمت مقرون به صرفه در کنار کیفیت بالای محصولات این کمپانی در سالهای اخیر جزو یکی از سیستم های اعلام حریق محبوب و پر فروش در کشور شده است.

این سیستم در حال حاضر دارای تاییدیه آتش نشانی و تاییدیه LPCB می باشد. این سیستم یکی از برترین گزینه های ممکن از لحاظ کیفیت ساخت و عملکرد و قیمت در ایران می باشد که در بیشتر پروژه های صنعتی و ساختمانی اجرا می گردد.

با توجه به فروش بالای برند آپولو در بازار، تجهیزات ساخت چین این برند نیز توسط برخی سودجویان با قیمت پایین وارد بازار شده است که از لحاظ کیفیت، سطح بسیار پایینی داشته و برای پروژه هایی که نیاز به تاییدیه آتش سازمان آتش نشانی دارد پیشنهاد نمی گردد.

اعلام حریق برند Notifier

اعلام حریق برند نوتیفایر Notifier

نوتیفایر آمریکا یکی از برترین و بزرگترین کمپانی های تولید کننده سیستم های اعلام حریق در جهان می باشد که بدلیل کیفیت بالای محصولات و همچنین ضریب خطای پایین این برند ، جایگاه مناسبی در بین تولید کنندگان سیستم های اعلام حریق پیدا کرده است.

اعلام حریق برند sd3

 کمپانی SD3 یکی از تولیدکنندگان محصولات اعلام حریق در کشور فرانسه می باشد که بدلیل کیفیت بالای محصولات ، قیمت مناسب و تنوع محصول مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

اعلام حریق sd3 شامل موارد زیر میباشد :

1- کنترل پنل آدرس پذیر sd3

کنترل پنل های اعلام حریق آدرس پذیر SD3 فرانسه که با توجه به امکانات متفاوت مورد توجه مراکزی که دارای زون های زیاد و حساس می باشند قرار گرفته است. این کنترل پنل ها امکان مانیتورینگ از طریق سیستم های نرم افزاری و غیره می باشد.

ادامه مطلب: اعلام حریق برند sd3